جستجو در میان مطالب
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
HikaShop products search plugin

نه تنها به مشتریان گوش می دهیم بلکه آنها را نیز درک میکنیم

پاسخگویی به نیازهای مشتریان

هدف ما غلبه بر رقبا نیست !! بلکه خدمت دهی به مشتریان است. ما با نیازهای مشتریان شروع می کنیم

خریدهای ما بر اساس نیاز مشتری است ، ما به ارائه کالایی که براساس نیاز مشتریان شکل گرفته باشد تاکید فراوان داریم ، با وجود این که می دانیم ممکن است سالها طول بکشد تا چنین محصولی متناسب با نیازهای مشتریان طراحی و ساخته شود . توجه به این نکته ضروری است که درواقع مشتریان هستند که دستمزد پرسنل و هزینه های شرکت ما را پرداخت می کنند . به همین دلیل در ارزیابی های بعدی در مورد کیفیت محصول و خدمات ما ، خودمان از فکر کردن و نظر دادن برای بالابردن کیفیت محصول یا خدمت دست نگه داشته و شروع به فکر کردن در باره چگونگی موفقیت مشتری میکنیم .

میخواهیم محصولی را ارائه کنیم که سود آن در نتیجه استفاده مشتریان از آن باشد، نه از راه فروش آن محصول !

تمرکز بیشتر بر روی مشتری باعث مستحکم تر شدن و انعطاف پذیری مجموعه می شود .

در دنیای واقعی اگر چنانچه باعث ناراحتی مشتریان شویم، آنها این تجربه را با ۶ نفر از دوستان خود در میان می گذارند و این در دنیای مجازی بسیار فراگیرتر است .

هوم پارس تلاش میکند تا منافع شرکت با منافع مشتریانش در یک سطح قرار گیرد، در دراز مدت هم به نفع مشتری خواهد بود و هم به نفع هوم پارس .

نکته جالب توجه این است که راز موفقیت هوم پارس و تفاوت آن با دیگر ارائه دهندگان خدمات آنلاین ،  در ایجاد شرکتی مشتری محور است . مشتری محور بودن به ما جرات می دهد تا در نوآوری و گرفتن تصمیم های سخت ریسک کنیم ، چرا که مشتری است که می تواند بهترین تصمیمات را برای ادامه کار هوم پارس اتخاذ کند تا در مسیر رشد دقیقتر گام برداریم . تمرکز ما روی بهترین اهداف مالی نیست ، بلکه روی نیازمندی های مشتریان و آنچه برای آنها مهم است تمرکز می کنیم . رقبای ما بارها و بارها با انتقاد از ما عنوان کرده اند که این شیوه فروش نادر است اما دلیل اصلی تفاوت هوم پارس با دیگر رقبا نیز چنین فلسفه و طرز فکری است .

همیشه حق با مشتری است ، بنابراین سامانه : 10005137681900 بصورت 24 ساعته آماده دریافت انتقاد و پیشنهادات شما است . به شما اطمینان می دهیم تمام پیام های دریافتی به سرعت بررسی و پیگیری میشود .

پیروز باشید

Scroll to top