جستجو در میان مطالب
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
HikaShop products search plugin
   مشتری گرامی ، لطفا قبل از ایجاد سفارش راهنمای خرید و پرسش های متداول را مطالعه فرمائید درصورت هرگونه سئوال با شماره 37681900 - 051 تماس بگیرید  

یشرفت چشمگیر و روزافزون فناوری‏‌های اطلاعاتی و ارتباطی در دهه‌های اخیر، بسیاری از الگوهای اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و فرهنگی و شیوه‏‏‌های زندگی امروزی را دگرگون کرده است. یکی از پیامدهای گسترش این فناوری‏‌ها، پیدایش شیوه‏‏‌های نوین کسب و کار و تجارت الکترونیک است که به ویژه در کشورهای پیشرفته، رشد فزاینده‌‏ای را داشته ‌است. از آنجا که تجارت الکترونیک درکشور ما بسیار نوظهور است ، هوم پارس نیز یکی از  نوآوران این حوزه به ویژه در زمینه خرده فروشی اینترنتی به شمار می‏‌آید که می‏‌‌توان رابطه دو سویه میان آن و جامعه را از دید اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بررسی کرد.


از دیدگاه اقتصادی، پیشرفت دانش و فناوری‌های نوین شکل رفتارهای اقتصادی را از اقتصاد سنتی به اقتصاد دانش بنیان تغییر داده‏ است.
اینترنت را می‏‌توان بازاری بدون مرز پنداشت که می‏‌شود در آن تجارت کرد، ولی برای این منظور باید کارآفرینان با ایده‌‏های نو، شرکت‏‌های اینترنتی را راه اندازی کنند تا زمینه فعالیت و اشتغال عده زیادی فراهم شود .


از دیدگاه اجتماعی، سایت های معتبر فروشگاهی امکان دسترسی یکسان مردم به محصولات و خدمات خود را در سرتاسر کشور و مناطق روستایی و دورافتاده به وجود آورده و به آنها در انتخاب درست‏‏‌تر و آگاهانه‌‏تر کمک می‏‌کنند، در حالی که قیمت‌‏‏های یکسان  نیز احساس خوشایند برابری در دریافت خدمات را برای هر مشتری در هر گوشه‏ ای از کشور افزایش می‏‏‌دهد. همچنین، با خرید آنلاین نیاز به سفرهای درون شهری کاهش می‏‏‌یابد که از پیامدهای مثبت آن کاهش مصرف سوخت و جلوگیری از هدر رفتن انرژی، کاهش ترافیک، کاهش  آلودگی صوتی، کاهش آلودگی هوا و به طور کلی محافظت بهتر از محیط زیست است.

از دیدگاه فرهنگی‏، هوم پارس علاوه بر یک فروشگاه اینترنتی، مرجع تخصصی نقد و بررسی کالای خانگی است و بسیاری از این فروشگاه اینترنتی، برای آگاهی از اخبار دنیای لوازم خانگی و جستجوی اطلاعات این حوزه بازدید می‌‏‏کنند. 


در کشور ما که فرهنگ خرید اینترنتی آن چنان که باید، گسترش نیافته و شاید بیشتر مردم هنوز به این گونه خرید اعتماد ندارند، هوم پارس همواره با بالا بردن کیفیت ارایه خدمات خود تلاش کرده است تا خرید اینترنتی برای مشتریانش تجربه خوشایندی باشد، تجربه خوب یک خرید اینترنتی نه تنها در افزایش اعتماد مردم موثر است، بلکه در درازمدت می‏‌تواند بر رشد تجارت الکترونیک به عنوان یک صنعت مدرن در کشور هم تاثیرگذار باشد، زیرا که مشتریان، غیرمستقیم به بهره‌‏‏گیری از دیگر خدمات اینترنتی مثلا بانکداری الکترونیک نیز ترغیب می‏‌شوند.

امیدواریم با هوم پارس نه تنها تجربه یک خرید خوب را به کاربران و مشتریان عرضه کنیم، که در کلیه زمینه‌های علمی، اقتصادی،  و به ویژه حوزه تجارت الکترونیک تاثیرگذار باشیم.تجربه یک خرید خوب به عنوان شعار هوم پارس همواره در تمامی فرآیندها سرلوحه کاری این مجموعه است و یاری رسانی شما کاربران عزیز که همواره پشتیبان این مجموعه بوده‏‌اید، دستیابی ما را به این اهداف را تسهیل می‌کند.

Scroll to top