HikaShop categories search plugin
Search - K2
__________ جستجو در مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو در محتوا
جستجو - خبرخوان ها
__________________________________ جستجو در محصولات
HikaShop products search plugin
ورود به فروشگاه ثبت نام

--------- ورود به فروشگاه هوم پارس ---------

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

-------- ایجاد حساب کاربری در هوم پارس ---------

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تکرار رمز ورود *
نشانی پست الکترونیکی *
تکرار نشانی پست الکترونیکی *
کد امنیتی *
Reload Captcha
سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : لطفا تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
محصول بروزرساني
صورتحساب کن

Kala Noekala 

راهنمای خريد جاروبرقی


اگر عزمتان برای خرید یک جاروبرقی جزم شده، بهتر است این کار را کاملا جدی بگیرید؛ هرچه باشد جاروبرقی یک کالای لوکس و تزئینی نیست که بعد از مدتی بتوانید آن را برای تنوع عوض کنید از طرفی این دستگاه ارتباط مستقیم با میزان پاکیزگی خانه و محل زندگیتان و در‌‌نهایت، سلامت شما و بقیه اعضای خانواده دارد

وقتی به یک فروشگاه لوازم خانگی وارد می شوید تقریبا غیر ممکن است که جاروبرقی یکی از وسایل موجود در فروشگاه نباشد. دلیل این امر این است که جاروبرقی موثرترین وسیله پاک کننده در خانه است.خانه امروزی حداقل به یک دستگاه جاروبرقی نیاز دارد و گاهی با توجه به بودجه و نیاز، ممکن است دو نوع جاروبرقی برای کاربرد های مختلف مورد نیاز باشد. در این راهنما دو نوع غالب جاروبرقی؛ مدل ایستاده و لوله ای، معرفی می شوند و برخی ویژگی های هر کدام و نیز کلیات مورد نیاز هنگام انتخاب و خرید این وسیله بیان می شود.

مدل ایستاده یا لوله ای؟
شاید مهمترین سوال در هنگام خریدن جاروبرقی این باشد که کدام مدل برای کار شما مناسب است؛ مدل ایستاده یا مدل لوله ای؟ مدل های ایستاده به طور معمول از محبوبیت برخوردار هستند، زیرا معمولا استفاده از آنها آسانتر است و برای محیط های فرش شده بزرگ مناسب تر هستند. با این وجود، مدل لوله ای ارزانتر است و نیز فضای کمتری اشغال می کند.
در نظر گرفتن فضایی که می خواهید از جاروبرقی در آن استفاده کنید از موارد مهم هنگام خرید است- جارو برقی مورد نیاز برای خانه ای کوچک با اتاق های کوچک ، با جاروبرقی مورد نیاز برای پاک کردن خانه ای بزرگ متفاوت است. به طور کلی مدل لوله ای کوچکتر و سبک تر هستند، بنابراین جابجایی آنها آسان است. این مدل تمام ابزارهای مورد نیاز را در داخل خود دارد و لوله مکش آن از قسمت اصلی دستگاه جدا می باشد به صورتی که می تواند برای پاک کردن ناحیه بزرگی در اطراف خود مورد استفاده قرار گیرد. بسیاری از طرح های مدل لوله ای دارای سیم جمع کن و پدال روشن خاموش کردن هستند. تمام این موارد مدل لوله ای را به وسیله ای مناسب برای پاک کردن محل هایی که دسترسی به آنها مشکل است بویژه پله ها تبدیل می کند.

جاروبرقی مدل ایستاده
-معمولا انبار کردن در آنها آسان تر است.
-به طور کلی کنترل آنها ساده تر است.
-از پاک کن استفاده می کند که به برداشتن زباله و خاک نفوذ کرده به داخل فرش کمک می کند.
-برای پاک کردن محیط های بزرگ مناسب هستند.
-از آنجا که آشغال راه کمی تا رسیدن به مخزن دارد، وات دستگاه از چندان اهمیت بالایی در مقایسه با مدل لوله ای برخوردار نیست.
جارو برقی مدل لوله ای
-سبک تر هستند و فضای کمتری اشغال می کنند.
-برای پاک کردن پله ها، سطوح سخت، اثاثیه منزل و نواحی بین وسایل منزل مناسب است.
-این مدل ارزان قیمت است.
-به سطح توان بالاتری برای کار کردن نیاز دارد.
سایر ویژگی هایی که باید مورد نظر قرار گیرد
زمانی که تصمیم گرفتید که کدام مدل (ایستاده یا لوله ای) را خریداری کنید، ویژگی های دیگری وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. بیشتر این ویژگی ها برای هر دو نوع جاروبرقی صدق می کنند.
فیلتر :
فیلتر کردن از موارد بسیار مهم برای کسانی است که دچار بیماری اسم یا حساسیت و آلرژی هستند. فیلتر مشخص کننده مقدار ذرات میکروسکوپی است که از پشت جارو به فضای داخل اتاق نفوذ می کنند. چند نوع فیلتر جاروبرقی وجود دارد، که برخی از آنها بسیار موثرتر و حرفه ای تر از بقیه می باشند. اگر از کسانی هستید که در این مورد حساسیت دارید، حتما علاوه بر مطالعه این راهنما از فروشنده بخواهید مشخصات فیلتر دستگاه را برایتان توضیح دهد؛ سپس اقدام به نهایی کردن انتخاب خود نمایید
فیلتر های مرحله ای :
این فیلترها گرد و خاک را در چند مرحله بیرون می دهند. با وجود اینکه این مراحل متفاوت هستند ولی یک فیلتر معمولی دارای 4 مرحله می باشد. این مراحل عبارتند از کیسه دو لایه (2 مرحله)، فیلتر بین موتور و کیسه، و فیلتر نهایی. البته این مراحل می توانند حتی تا هفت مرحله نیز ادامه داشته باشد.
فیلتر HEPA)High Efficiency Particulate Air) یا کلاس S :
این فیلتر به طور ویژه برای کسانی که دارای آلرژی هستند مناسب است. این فیلترها می توانند از عبور حتی کوچکترین
ذراتی که موجب آلرژی می شوند، جلوگیری کنند. تولیدکنندگان با توجه به استاندارد بودن این فیلتر به آن فیلتر کلاس S که از حرف اول Standard گرفته شده است، نیز می گویند.
فیلتر زمان عمر :
این فیلتر برای کل طول عمر استفاده از جارو باقی می ماند بدون اینکه تعویض شود. فیلترها همانند خود ماشین جارو برقی طول عمری بین 7 تا 10 سال دارند.
برخی از فیلتر های کلاس S برای استفاده دائمی تولید می شوند که البته تولید چنین فیلترهایی معمولا بسیار گران تمام می شود.
فیلتر زغال چوب :
مخصوصا برای کسانی که دارای حیوان خانگی هستند مناسب است. این فیلتر به دلیل دارا بودن لایه اضافی زغال چوب بوهای نامطبوع را حذف می کند.
میکروفیلتر: برای فیلتر کردن کوچکترین ذرات از این فیلتر استاندارد در برخی مدل ها استفاده می شود.
جاروبرقی دارای کیسه یا مدل بدون کیسه :
مورد دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که آیا جاروبرقی دارای کیسه را ترجیح می دهید یا مدل بدون کیسه را؟ جاروبرقی دارای کیسه معمولا ارزانتر است ولی خالی کردن مرتب کیسه آن می تواند خسته کننده باشد. یک گزینه برای شما می تواند خرید جاروبرقی دارای کیسه باشد که آشغال و گرد وخاک را پلومپ می کند. در این مدل خالی کردن کیسه آسان و نیز برای کسانی که دچار آلرژی هستند مشکل ساز نخواهد شد.
جاروبرقی بدون کیسه گران تر است ولی در دراز مدت از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود، زیرا لازم نیست همواره نگران خریدن کیسه یدک باشید. برخی مدل ها دارای عامل های ضدباکتری هستند که به پاک بودن آنها کمک می کند و نیز برای کسانی که از آلرژی رنج می برند ایده آل است.
وزن وسیله و طول کابل برق :
برای کسانی که بسیار دقیق هستند توجه به طول کابل برق نیز می تواند مفید باشد. وزن کلی وسیله نیز از مواردی است که توجه به آن می تواند یکی از موارد در هنگام انتخاب نهایی وسیله باشد.
نوع و طراحی لوله در مدل لوله ای :
دقت در طراحی لوله به تنهایی می تواند میزان رضایت شما از وسیله را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال لوله های ساخته شده از مواد سنگین یا غیر مقاوم می تواند شما را با درسر همراه کند. بسیاری از تولید کنندگان از لوله های تلسکوپی استفاده می کنند که از نظر زیبایی و فضای اشغال شده بسار مناسب هستند. البته با توجه به امکان خراب شدن این لوله ها نمی توان گفت هر لوله ی تلسکوپی(هر شرکت سازنده) از اولویت برخوردار است، و باید از کیفیت آن مطمئن شد.
توان موتور و قدرت مکش :
میزان قدرت و کارایی جاروبرقی بستگی به تعداد موتور های دستگاه دارد. به عنوان یک اصل کلی، هرچه وات موتور بیشتر باشد قدرت پاک کنندگی بیشتر است؛ و این امر در مورد مدل لوله ای که گرد و خاک باید طول لوله را تا مخزن جارو طی کند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. تنها وات نیست که از اهمیت برخوردار است، جریان هوا و نیز طراحی دستگاه می تواند باعث بهبود قدرت مکش جارو شود.
در مورد مدل لوله ای قدرتی معادل 1300 تا 1400 وات واقعی(ارقامی که معمولا در بازار دیده می شوند بیشتر هستند!) مقداری قابل قبول می باشد.
در مورد مدل ایستاده نوع برس است که باعث تفاوت می شود. بسیاری از مدل ها دارای قدرت متغییر هستند که برای استفاده در موارد مختلف مانند اثاثیه منزل، پرده، فرش، و ... می تواند مفید باشد.
برس ها و سایر وسایل همراه :
برای موارد مختلف پاک کردن، انواع مختلفی از برس و وسایل مورد نیاز است. بسیاری از مدلهای جاروبرقی به همراه 3 وسیله همراه عرضه می شوند؛ ابزار پاک کردن شکاف، برس اثاثیه منزل و نیز برس پاک کردن گرد و خاک. برس توربینی اضافی برای کسانی که حیوان خانگی پشمالو یا فرش کرک دار دارند وسیله ای ضروری است. برس موی اسبی یا برس مخصوص چوبفرش برای سطوح چوبی ایده آل هستند. برخی جاروها دارای اتصالات اضافی برای استفاده در گوشه و شکاف دیوار دارند.
سایر متعلقات مفید
بررسی کنید آیا جاروبرقی شما دارای موارد زیر می باشد.
سیم جمع کن خودکار :
معمولا در جاروهای لوله ای استفاده می شود و راه حلی بسیار خوب برای مشکل فضا است.
نشانگرهای وضعیت کیسه :
زمانی که ظرفیت مخزن جارو پر شده باشد این نشان گر اخطار می دهد. بهتر است ظرفیت مخزن زباله را هنگام خرید بررسی کنید، ظرفیت معمول بین 4 تا 6 لیتر می باشد. هر چه ظرفیت بالاتر باشد وقت کمتری برای خالی کردن و تعویض مخزن صرف می شود.
سایر ابزارها :
لوله تلسکوپی و ابزار پاک کردن پله نیز برای هر خانه می توانند مفید باشند.
انواع دیگر جارو برقی
اگرچه بیشتر جاروهای موجود لوله ای یا مدل ایستاده هستند ولی چند نوع دیگر جارو نیز وجود دارد:
جاروبرقی آب و خاک :
این نوع جارو نه تنها برای پاک کردن کف اتاق استفاده می شوند بلکه برای جارو کردن مایعات نیز به کار می رود و با اضافه کردن مقداری شامپو می توان با آن فرش را شستشو کرد.
جاروبرقی دستی:
این نوع جاروبرقی کوچک، سبک و سیار است.اگرچه به اندازه جاروهای لوله ای یا ایستاده قدرتمند نیستند ولی وسیله ای بسیار خوب مخصوصا برای آشپزخانه، پاک کردن مبل و پله وداخل اتومبیل می باشد. با استفاده از این جاروبرقی های کوچک و دستی می توان به فضاهای کوچک دسترسی داشت و گرد و خاک و آشغال را از آنها جمع کرد.
در اغلب موارد از فیلتر استفاده می شود بنابراین نگرانی در مورد حساسیت وجود ندارد.
جاروبرقی صیقل دهنده :
برای سطوح چوبی مناسب است و توسط آن می توان هم جارو کرد و هم سطح را صیقل داد.
جاروبرقی بخار(بخارشو) :
بخارشو ها وسایلی چندمنظوره هستند که از بخار برای پاک کردن فرش، اجاق گاز، پنجره و سایر اثاثیه منزل به کار می روند. این وسایل به مواد پاک کننده نیاز ندارند ولی برای تولید بخار به مقداری زمان نیاز دارند و این محدودیتی است که مدت زمان استفاده در یک مرحله را کاهش می دهد. بخارشو مخصوصا زمانی که باید حجم زیادی کار جارو و پاک کردن انجام شود مناسب است .
فقط جهت یادآوری

یادتان باشد که انتخاب جارو برقی پر قدرت  و با توان بالا، همیشه انتخاب درستی نیست.اگر هنگام تخلیه کیسه های جارو برقی  به حجم کرک های فرشتان هم دقت کنید، حتما متوجه می شوید  که هر چه میزان توان جارو برقی بالا باشد میزان کرک هایی که از فرشتان می کند بیشتر است.
حتما متوجه می شوید هر چه میزان مکندگی جارو برقی بیشتر باشد،سرعت فرسودگی فرش شما هم بیشتر می شود .
- برای جارو کشیدن،هیچگاه روی لوله خم نشوید ،تمام قد بایستید و اندازه لوله را طوری تنظیم کنید که برای جارو کشیدن هر گوشه خانه،نیازی به خم و راست شدن نباشد.
اگر شما روی دسته جارو خم می شوید یا با حرکت رفت و برگشتی لوله جارو،شما هم حرکت می کنید، منتظر ابتلا به انواع و اقسام دردهای کمری و مفصلی دیگر باشید.
شما به طور ثابت بایستید و گوشه و کنار خانه را با روانه کردن لوله جارو به هر طرف تمیز کنید و هرگاه محدوده مشخصی را جارو کشی کردید ،نه با خم شدن به جلو بلکه با قدم برداشتن، منطقه جارو کشیدن را تغییر دهید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که تمام خانه را در یک مرحله جارو می کنند،بد نیست بدانید که اگر جارو کشی قسمت های محتلف خانه به تناوب انجام شود،حاصل کار بهتر خواهد بود.خانه را برای خود و بر اساس تعداد اتاق ها قسمت بندی کرده و هر قسمت را در یک مرحله جارو کشی کنید.به این ترتیب نه شما به خاطر جارو کشی طولانی مدت دچار خستگی مفرط می شوید و نه به موتور دستگاهتان فشار می آید.
- هنگام جارو کشی ،به ویژه جارو کشی در مناطق پر گرد و خاک،استفاده از یک ماسک یا یک دستمال می تواند مانع بروز حساسیت های ریوی در دراز مدت شود.البته این پیشنهاد برای تمام خانم ها و آقایانی که اهل جارو زدن هستند و در هر منطقه جغرافیایی مفید خواهد بود.

برای اینکه بتوانید یک خرید خوب انجام داده و رضایت کامل داشته باشید، باید قبل از هر چیز نیازهای خودتان را به خوبی شناسایی کرده و شرایط خانه‌تان را بسنجید تا بتوانید یک جاروبرقی مناسب انتخاب کنید. فروشگاه ما انواع جاروبرقی از برند های معتبر را ارائه می کند اما ممکن است انتخاب شما بین محصولات ما نباشد بنابر این با شماره  37681900- 051 تماس بگیرید با کمال میل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستیم   ( چی بخرید و از کجا بخرید )

ضمنا در بخش یدکی ما حدود 10000 نوع قطعه یدکی لوازم خانگی و لوازم جانبی را از بهترین شرکت های ایرانی و خارجی در اختیار شما قرار می دهیم 


چنانچه جاروبرقی شما دچار مشکل شد نگران نباشید بزرگترین مرکز سرویس جاروبرقی در استان خراسان در اختیار ما است . این مرکز با بکارگیری پرسنل مجرب و دوره دیده با سابقه کار طولانی - محیط کارگاهی مناسب - ابزار آلات استاندارد - قطعات یدکی اصلی و استفاده از سیستم کامپیوتری جدید تعمیرات جاروبرقی را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد  . نام و نشانی ما در کارت گارانتی کالای شما نوشته شده حتی اگر زمان گارانتی نیز به پایان رسیده باشد تمام تلاشمان را برای رضایت مشتری انجام خواهیم داد


 

مشهد - بلوار خیام - نبش خیام 32 - مرکز خدماتی پارس ، هوم پارس

تلفن دفتر مرکزی : 37681900-051 (بخش اینترنتی)

صندوق sms فقط انتقاد و پیشنهاد : 10005137681900


برای دریافت بهترین راهنمایی فقط و فقط صبح از ساعت 9 الی 13 و عصر از 17 الی 20 تماس بگیرید

خرید عمده :                                    

ضمانت اصالت کالا ،خدمات پس از فروش ، پاسخگویی ۲۴ ساعته ارسال سریع کالا ، بهترین قیمت  ،  پایین ترین کرایه حمل کالا هفت روز ضمانت بازگشت کالا و همکاری مداوم در همه زمینه ها درکنار چهل سال تجربه فروش قطعات یدکی لوازم خانگی ، فرصت مناسبی است تا فروشندگان لوازم یدکی و تعمیرکاران لوازم خانگی از سراسرکشور به جمع گسترده هوم پارس پیوسته و کالای دست اول را با کمترین هزینه درب محل کار خود تحویل بگیرند . 

برای محاسبه قیمت کالا با نرخ همکار ، لازم است جمع اولین فاکتور پرداخت شده شما حداقل ۳۰۰۰۰۰ تومان باشد

logo-samandehiفروشگاه اینترنتی هوم پارس

بررسی،انتخاب،خرید آنلاین

قطعات یدکی لوازم خانگی

تاسیس ۱۳۵۸

 

 

 

 

 

 

Scroll to top